Çin İthalat

İthalatta Sıfır Risk

ÇİN’DEN İTHALAT YAPMAK İSTEYEN YA DA MEVCUT İTHALATINI GELİŞTİRMEK İSTEYEN FIRMALAR:

Her yil yüzlerce Türk girisimci, Çin’den ithalat yapmaya niyetlenmekte ancak çoğu hayal kırıklığı yaşayarak zaman ve para kaybetmektedir.  Halihazirda Çin’den ithalat yapan firmalarin çoğu ise mallarinin zamaninda yüklenmemesinden, mal bedellerini peşin ödemek durumunda kalmaktan, mallarındaki kalite sorunlarindan yakınmaktadir.

Sanal ortamdaki Çinli tedarikçiler ya da Çin fuarlarında stand açan aracı firmalar, doğru ürünün, en uygun fiyata ve güvenilir bir üreticiden temin edilmesini ve istenen kalitede/zamanda yüklenmesini garanti etmez. Çin’de sizin adınıza çalışan bir ekibiniz olmadan Çin ile ticaret yapmak çok zor ve risklidir. Çin ile ticaret yapmanin en ekonomik ve güvenli seçeneği mevcut tüm riskleri devredebileceğiniz bir Türk şirketi ile çalışmaktır.

Çizgidışı Dış Tic. Ltd. Sti. ve Cizgidisi (Ningbo) Foreign Trade Co.,LTD. ile  Çin’den ithal etmek istediğiniz tüm ürünlerde size güvenilir üreticiler ve rekabetçi fiyatlar bulmayı ve sizin için en uygun şartları hazırlayarak ticaretinizi verimli kılmayı taahhüt etmektedir.

Çizgidışı Dış Ticaret Ltd. Şti./TÜRKİYE ve Cizgidisi (Ningbo) Foreign Trade Co.,Ltd./ÇİN aracılığıyla yapacağınız ithalatlar size aşağıdaki avantajları sağlayacaktır.

1- Detaylı Ürün ve Fiyat araştırması, Ürünün Türkiye Maliyeti


CİZGİDIŞI ticaretini yaptığınız/yapacağınız ürünlerle ilgili Çin’li üreticileri tespit eder varsa mevcut üreticilerinizle sizin adınıza irtibata geçer. Olusturulan ürün/üretici dosyaları ve alınan alternatif teklifler sizlerle birlikte değerlendirilir.  Ayrıca, malin Türkiye‘ye teslim maliyeti de firmaniza iletilir. Amaç, çok sayıda üreticinin bulunduğu Çin pazarında doğru malı doğru üreticiden, TSE – ISO standartlarında ve en düşük maliyetlerde satın almaktır.

2- Sipariş ve Kalite Kontrolü
Üreticisi tespit edilen mallar ile ilgili siparişler, Cizgidisi (Ningbo) Foreign Trade Co.,Ltd. tarafından ilgili fabrikaya verilir, hazırlanan üretim programina göre profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilen fabrika ziyaretlerinde üretimin her aşaması kontrol edilerek merkeze raporlanır.
Ürün cinsine bağlı olarak gerektiğinde uluslararası gözetim şirketlerinden destek alinip teknik ürünlerin kontrolleri ve raporlamaları yine ayni ekip nezaretinde yaptırılır.
3- Yükleme
Üretim ve paketleme safhalarında kontrolleri yapılan ürünlere ait evrakların tüm kontrolü ve düzeltmeleri Çizgidışı operasyon ekibi tarafından yapılarak yüklemesi gerçekleştirilir.

4- İthalat İşlemleri ve Malin Teslimi
Ürünlerin deniz/havayolu nakliyesi ve ithalatı  Çizgidışı kontrolünde firmanız tarafından ya da talep etmeniz halinde Çizgidışı tarafından yapılabilmekte ve Türkiye’de deponuza teslimatı sağlanmaktadır.
ÇİZGİDIŞI, 33 yıllık dış ticaret deneyiminin son 10 yılını Çin’den ithalat işlemlerine ayıran profesyonel kadrosu ile, firmanızın Çin’den yapacağı ithalat işlemlerini güvenli, eksiksiz, doğru, hızlı ve daha düşük maliyet ile gerçekleştirmeyi teklif etmektedir.