Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

ÇİZGİDIŞI, 33 yıllık dış ticaret deneyiminin son 10 yılını Çin’den ithalat yaparken 2018 yılında katıldığımız Shanaghai CIIE2018 fuarında teşhir ettiğimiz Türk ürünleri ile Çin’e İhracat çalışmalarına da başladık ve Ningbo/Çin’de açtığımız iki mağazamızla Türk ürünlerinin Teşhiri ve satışını da yapmaktayız.

 

Çin’den ithalat konusunda Türk Firmaları ve Girişimcilere verdiğimiz hizmetlerimizi ek olarak ürünlerini Çin’e satmak isteyen firmalarımıza da Profesyonel ekibimizle hizmet vermeye başladık.

 

Dünyanın en büyük pazarı konumundaki Çin ile yapılacak İhracat ve İthalat çalışmalarında en büyük sorun olan iletişim ve güven Türkiye ve Çin’deki şirketlerimiz üzerinden yapılan sözleşmeler ile güvence altına alınmakta ve işlemlerin sorunsuz ilerlemesi sağlanmaktadır.

 

Çin’den yapılacak ithalatlarda ürün ve üreticilerin bulunması CE, ISO-TSE belgeleri, Fiyat, Paketleme, Yükleme gibi tüm bilgiler Çin ekibimiz tarafında tedarik edilerek Türkiye ekibimize iletilir. Türkiye ekibimiz ge getirilecek olan ürünlerin Gümrük Mevzuatı ve TSE standartlarına göre ithalat maliyetlerini çıkartarak nihayi teklif hazırlar. Bu aşamadan sonra yapılacak sözleşme sonrasında Çin’deki sipariş, üretim ve kalite kontrolleri, etiketleme ve paketleme, mevzuatlara uygun belgelerin hazırlanması ve yükleme aşamaları Çin ekibiz tarafından Türkiye ekibimizle koordineli bir şekilde yürütülür.

 

Ürünlerin Türkiye’ye gelmesi sonrasındaki gümrük ve diğer işlemler de Türkiye’deki ekibimiz tarafından tamamlanarak ürünler yapılan sözleşeme kapsamında teslimatı sağlanır.

 

Sitemizde gördüğünüz tescilli Frank Ray markalı tüm ürünlerimiz Türkiye’deki atölyelerimizde üretilmektedir ve Avrupa’ya da ihraç edilmektedir.

 

Saygılarımızla

Çizgidışı Dış Ticaret Ltd.Şti.