Teslimat Bilgisi

Temin süresi; vermiş olduğunuz siparişlerin tedarik edilip kargoya verilmesine kadar geçen süredir. Kargoya verildikten sonra ki süre temin süresi içerisinde değildir.

Her gün saat 17.30’a kadar verdiğiniz siparişler; 1-5 iş günü içerisinde, siparişinizi oluştururken anlaşmalı kargo şirketine teslim edilir.

Kargo şirketleri siparişlerinizi, sadece sipariş sahibi veya sistemimize bilgilerini girmiş olduğunuz 3. kişilere kimlik kontrolü yaparak ve imza karşılığında teslim etmektedirler. Teslimat bilgilerinizde belirtilen alıcıya ya da adrese ulaşılamaması durumunda siparişiniz tarafımıza iade edileceği için sizinle iletişime geçilecektir. Bu iletişim sonrasında varsa teslimat bilgilerinizdeki hatalar düzeltilerek siparişiniz karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.

 

  • Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır.
  • Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.
  • Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.
  • Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda bize bildirilmelidir.